Burun Estetiği Fiyatları Hakkında Merak Ettikleriniz

Burun estetiği fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişebilir. Örneğin; operasyon geçirmek isteyen kişinin burnundaki sorunu, gereksinimleri, operasyonu gerçekleştirecek olan cerrah ve operasyonun gerçekleştirileceği hastane burun estetiği fiyatlarını belirleyen başlıca etkenlerdendir. TC. yasalarına göre, burun estetiği fiyatlarını ilan yoluyla bildirmek yasaktır. İşte bu yüzden, seçmeyi düşündüğünüz cerrahla konuşup fiyat hakkında bilgilendirilmek istediğinizi belirtmeniz burun estetiği fiyatlarını öğrenmenin en kesin yoludur. Konuşmayı telefon ya da e-mail ile değil de, yüz yüze yaparsanız daha iyi olacaktır çünkü cerrahınızın size özel fiyatı verebilmesi için önce sizi muayene etmesi gerekir. Bunun dışında cerrahınız size ödeme ve taksitlendirme seçenekleri hakkında da bilgi vererek kafanızdaki soru işaretlerini gidermeye yardımcı olabilir. Tüm bunlar size özel olacağı için doktorunuzun eski hastalarının belirttiği fiyatlara da güvenmemeniz tavsiye ediliyor.

Bilindiği gibi SGK bu tarz operasyonları karşılamıyor. En çok merak edilen konulardan biri ise, estetik operasyonlarının özel sağlık sigortalarının kapsamında olup olmadığıdır. Estetik operasyonlar özel sağlık sigortalarının da kapsamında değil, ancak belirli bankalar bu amaçla kullanmak üzere kredi imkanı sağlıyor. Hatta estetik kliniklerinin bazılarının, hastalarına bu konuda hizmet edebilmek için bankalarla anlaşmaları var.

Cerrah seçiminizi yaparken burun estetiği fiyatları sizi etkileyecektir ancak uygun fiyatlar sunduğu için hayatınızda ilk ve son kez yaptıracağınız bu ameliyatı iyi araştırmadığınız bir cerraha yapmanızı önermiyoruz. Hayalinizdeki gibi bir buruna sahip olmak ve ameliyatı sağlıklı bir şekilde atlatmak için iyi bir cerraha ödeyeceğiniz miktarı gözden çıkarmalısınız. Şuanda böyle bir imkanınız yoksa, ameliyat için acele etmemeniz ve gerekli miktarı toplayana kadar beklemeniz sizin için en iyisi olur.

2015 Burun Estetiği Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Kısaca özetlemek gerekirse; burnunuzun şuandaki durumu ve ameliyattan sonra sahip olmak istediğiniz burun, önceden olduğunuz ameliyatlar ve yaşadığınız travmalar, solunum problemleri, ameliyat için seçtiğiniz cerrah, şehir, hastane ve ameliyat ekibi, ameliyatta kullanılması gereken malzemeler, anestezi masrafları gibi faktörler fiyatları etkiliyor.

Muayene olmadan önce iyi olduğunu düşündüğünüz birkaç cerrahla iletişime geçip ortalama fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Reklamlar

Yorum

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s